c

Nasze wartości

Nasze wartości stanowią podstawę każdego naszego działania. Są wyrazem tego, kim jesteśmy, jak postępujemy i w co wierzymy. Naszym celem jest budowanie z korzyścią dla społeczeństwa.

Jako firma budowlana i deweloperska, realizująca tysiące projektów na całym świecie, mamy ogromny wpływ na społeczeństwo, środowisko, otoczenie i przyszłe pokolenia. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego budujemy w sposób odpowiedzialny. Troszczymy się o to, jak nasze realizacje wpływają na życie ludzi i rozwój kraju, słuchamy opinii mieszkańców i lokalnych społeczności.

Troszczymy się o życie

Troszczymy się o ludzi i środowisko. Pracujemy bezpiecznie albo wcale. Nigdy nie przechodzimy obojętnie obok niebezpiecznych zachowań. Wspieramy troskę o zdrowie i dobre samopoczucie. Promujemy zielone, przyjazne środowisku rozwiązania i prowadzimy naszą działalność w sposób zgodny z naturą. Jesteśmy odpowiedzialni wobec przyszłych pokoleń.

Działamy etycznie i transparentnie

Prowadzimy biznes w sposób uczciwy i transparentny. Działamy według Kodeksu postępowania i nie akceptujemy rozwiązań na skróty. Wspieramy tworzenie otwartej atmosfery pracy, gdzie każdy może wyrażać swoją opinię.

Razem jesteśmy lepsi

Indywidualnie jako pracownicy, jako zespoły oraz jako cała firma zawsze dążymy do bycia lepszymi we wszystkim, co robimy. Jesteśmy organizacją uczącą się i otwarcie dzielimy się naszą wiedzą. Jesteśmy dumni z jakości i innowacyjności. Razem z klientami, partnerami i społecznościami budujemy Jedną Skanska. Wykorzystujemy różnorodność, aby dostarczyć najlepsze rozwiązania. Wspieramy kulturę włączenia, jesteśmy otwarci i uczciwi, okazując sobie nawzajem zaufanie i szacunek.

Dbamy o klienta

Pomagamy naszym klientom odnieść sukces w ich działalności. Staramy się zrozumieć potrzeby ich i ich klientów. Pomagamy naszym klientom przemieniać ich wizję w rzeczywistość.