c

Zagłosuj na Tydzień Bezpieczeństwa!

Press release 17.10.2016 13:52 CET

Tydzień Bezpieczeństwa Skanska znalazł się w pierwszym w Polsce zestawieniu „Edukacyjnych działania biznesu". Kapituła ekspertów wybrała 51 inicjatyw, które od 17 października do 13 listopada biorą udział w głosowaniu internautów. Inicjatorem powstania listy jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu, a partnerem medialnym dziennik „Rzeczpospolita”. Głosować można na stronie www.glosowanie.odpowiedzialnybiznes.pl.

FOB

Spośród 270 inicjatyw zakwalifikowanych do oceny kapituły 51 z nich przeszło do trzeciego, ostatniego etapu - głosowania internautów. Finaliści Listy - najbardziej znaczące inicjatywy edukacyjne w Polsce - zostaną ogłoszeni podczas 6. Targów CSR, 17 listopada br. na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Wyboru czołowych 51 projektów dokonali eksperci z różnych dziedzin i przedstawiciele różnych sektorów, m.in. administracji publicznej, środowiska akademickiego, organizacji pozarządowych i skupiających biznes. Inicjatywy były oceniane pod kątem: istotności podejmowanego problemu, spójności z postępowaniem firmy, jakości prowadzonych działań, a także nowatorskiego podejścia. W grupie najwyżej ocenionych 51 inicjatyw znalazły się projekty realizowane przez kilkadziesiąt firm i fundacji korporacyjnych.

W zestawieniu znalazł się Tydzień Bezpieczeństwa, który w grupie Skanska organizowany jest od 13 lat. W jego tegorocznej edycji na budowach Skanska na całym świecie uczestniczyło łącznie ok. ćwierć miliona osób - pracowników firmy i naszych partnerów biznesowych. 

Pobierz