c

Interaktywne Dni Otwarte na Jaśminowym Mokotowie

Press release 17.11.2016 13:15 CET

Kryteria wpisujemy na podobnych zasadach jak w internetowych wyszukiwarkach mieszkań – wybieramy interesujący nas metraż i np. liczbę pokoi, a na ekranie pojawia się mieszkanie najbardziej dopasowane do naszych potrzeb. W ten sposób działa interaktywny stół dotykowy z aplikacją, który ma zastąpić niefunkcjonalne makiety, dotychczas obrazujące klientom, w którym miejscu budynku będzie umiejscowione ich przyszłe mieszkanie. Z tej nowej technologii będzie można skorzystać na Dniach Otwartych w domku sprzedaży najnowszej inwestycji Skanska Residential Development Poland w Warszawie – Jaśminowy Mokotów – już w najbliższy weekend 19 i 20 listopada.

Dni Otwarte Jaśminowy Mokotów

Skanska Residential Development Poland zaprasza na Dni Otwarte do nowo otwartego domku sprzedaży osiedla Jaśminowy Mokotów przy Al. Sikorskiego 9B. Już w najbliższy weekend, w godzinach 10.00-16.00 można będzie przekonać się jak pięknie można mieszkać w skandynawskim stylu.

Podczas Dni Otwartych będzie można odbyć wirtualny spacer po inwestycji i zobaczyć wybrane mieszkania w technologii 3D na stole interaktywnym. Do obejrzenia będzie między innymi w pełni urządzone mieszkanie pokazowe. Dzięki tej technologii będziemy mogli sprawdzić jaki widok za oknem będzie miało wybrane przez nas lokum, czy np. od której strony będzie wpadać światło do sypialni. Ale to nie wszystko, co firma przygotowała dla odwiedzających. Podczas Dni Otwartych do dyspozycji uczestników będzie także doradca kredytowy i biuro architektoniczne. Na miejscu będzie można dowiedzieć się także jak mieszkać mądrze – swoją radą posłużą specjaliści w dziedzinie inteligentnego wyposażenia wnętrz z firmy FIBARO. Dla wybranych mieszkań przygotowana została atrakcyjna oferta cenowa oraz wygodny harmonogram płatności.

Jaśminowy Mokotów będzie charakteryzować się kameralną, dwupiętrową zabudową i prostą, skandynawską formą i wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi. Budowa pierwszego etapu inwestycji przewidziana jest na okres od IV kwartału 2016 do II kwartału  2018 roku. W tym czasie powstanie 6 dwupiętrowych budynków i łącznie 108 mieszkań o zróżnicowanym metrażu – od kawalerek z aneksem kuchennym o powierzchni 40 mkw., do sześciopokojowych apartamentów mierzących 117 m kw. W kolejnych etapach inwestycji powstaną wille miejskie, domki jednorodzinne i szeregowe.

Więcej informacji na temat inwestycji na stronie: http://www.jasminowymokotow.pl/