c

W Nowy Rok z nowym lokum - pierwszy etap Osiedla Mickiewicza wyprzedany

Press release 05.01.2017 13:25 CET

Wszystkie mieszkania z pierwszego etapu warszawskiego Osiedla Mickiewicza znalazły już swoich właścicieli. Tym samym Skanska Residential Development Poland zakończyła sprzedaż swojego drugiego projektu w Warszawie. Wyjątkowa lokalizacja, na pograniczu Bielan i Żoliborza, to znaczący, ale nie jedyny atut tego kompleksu mieszkaniowego. Osiedle Mickiewicza jest certyfikowane ekologicznie, a to niesie szereg korzyści. Gratulujemy dobrego wyboru własnego „M” wszystkim mieszkańcom tej inwestycji.

fot. Skanska

Ta warszawska inwestycja Skanska Residential Development Poland przypomina tradycyjne osiedle tylko na pierwszy rzut oka. W ramach I etapu Osiedla Mickiewicza, który został zakończony w ostatnim kwartale 2016 r., do użytku oddany został kameralny, 6-kondygnacyjny budynek ze 105 mieszkaniami o powierzchni od 28 do 116 mkw. Mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić lokatorom jak największe poczucie komfortu, a to za pomocą takich udogodnień jak m.in. panoramczne okna, zwiększające dopływ światła naturalnego do pomieszczenia, czy przewidziana w każdym mieszkaniu przestrzeń typu home office, umożliwiająca pracę z miejsca zamieszkania.

Osiedle z certyfikatem BREEAM to sygnał dla lokatorów, że zdecydowali się zamieszkać w miejscu, które w minimalnym stopniu ingeruje w środowisko naturalne. Dzięki takim rozwiązaniom jak np. oświetlenie typu LED, czujniki ruchu i zmierzchu w częściach wspólnych, centralny system zmiękczający wodę, czy stacja naprawy i mycia rowerów, wykorzystująca wodę opadową, mieszkańcy Osiedla Mickiewicza mają szansę nie tylko na oszczędności w budżecie domowym, ale i życie przyjazne środowisku. Dla osób zmagających się z alergiami, ważną informacją jest, że przy budowie kompleksu użyto wyłącznie nietoksycznych i certyfikowanych materiałów budowlanych.

Docelowo na Osiedlu Mickiewicza dostępnych będzie 497 mieszkań. Kolejne budynki powstające w ramach inwestycji mieszczącej się przy ul. Rudzkiej w Warszawie, także zostaną poddane certyfikacji środowiskowej w systemie BREEAM.