c

Trzech architektów na twoje zawołanie – rewolucja w mieszkaniówce!

Press release 05.04.2017 08:00 CET

Spółki Skanska Residential Development Poland i Decoroom otworzyły wyjątkowy showroom przy al. Sikorskiego 9B w Warszawie, w biurze sprzedaży osiedli Jaśminowy Mokotów i Holm House. Na powierzchni 200 mkw. zgromadzone zostały materiały wykończeniowe, umożliwiające wizualizację tego, jak wybrane mieszkanie będzie wyglądało w przyszłości. Poza pakietami wykończeniowymi, do dyspozycji klientów jest trzech architektów wnętrz – każdy z nich gotowy przygotować zupełnie indywidualny projekt.

fot. Skanska

W ofercie Skanska i Decoroom znajdują się wyłącznie materiały znanych i zaufanych producentów, w tym produkty ekologiczne oraz wpasowujące się w aktualne trendy. To najpełniejszy na rynku zakres prac wykończeniowych, obejmujący swoim zakresem również zabudowę kuchenną indywidualnie zaprojektowaną pod przestrzeń mieszkalną, sprzęt AGD oraz oświetlenie.

Wyjątkowa w skali kraju
Rewolucyjny w podejściu Skanska i Decoroom jest fakt, że oferowane pakiety wykończeniowe nie stanowią zamkniętego zestawu – firmy oferują klientom materiały wykończeniowe, które można wymienić inne, dowolnie wybrane.

- Popularność mieszkań wykończonych pod klucz na polskim rynku mieszkaniowym wzrasta stosunkowo powoli. Klienci podchodzą z rezerwą do usługi fit-outu, martwiąc się, że standardowy pakiet to coś mało osobistego, trochę „hotelowego”. Odbiorcy wychodzą dziś z założenia, że w tych samych kosztach będą mogli wykończyć mieszkanie na własną rękę, najlepiej dopasowując je w ten sposób do własnych potrzeb. W Skanska w ramach pakietu wykończenia do dyspozycji klienta są architekci, którzy zaaranżują mieszkanie z wykorzystaniem dowolnych materiałów. Klient może je wybrać z gotowego katalogu lub zaproponować inne. To wyjątkowo komfortowa sytuacja – mieszkanie jest wykończone tak, jak klient sobie tego życzy, a w dodatku nie musi zajmować się ekipą remontową i koordynacją prac wykończeniowych, które leżą po stronie Skanska – mówi Karolina Guzik, lider zespołu sprzedaży Skanska Residential Development Poland. To wyjątkowa możliwość, na której zyskuje nie tylko klient indywidualny, ale także inwestycyjny – dodaje.

Do obsługi inwestycji mieszkaniowych Skanska, w Decoroom dostępne są dwa podstawowe pakiety wykończeniowe – Easy Life oraz Perfect Life, z których można skorzystać w pełni lub je modyfikować. Wszystkich odwiedzających showroom czeka nawet do 50 000 zł rabatu na wykończenie w standardzie Easy Life z zabudową kuchenną, sprzętem AGD i oświetleniem. Dodatkowo, dla pierwszych klientów przygotowana została specjalna oferta 10-90 proc., gdzie 90 proc. kosztów wykończenia klient zapłaci po realizacji zlecenia.

Osiedla Jaśminowy Mokotów i Holm House to inwestycje mieszkaniowe certyfikowane w środowiskowym systemie BREEAM. W związku z tym wszystkie produkty Decoroom, jakie będą oferowane, będą miały certyfikaty ekologiczne.

Więcej: http://mieszkaj.skanska.pl/wykonczenia-wnetrz