c

Smart Day – nowinki technologiczne i porady ekspertów

Press release 18.10.2017 13:00 CET

Skanska zaprasza na Smart Day, podczas którego będzie można zobaczyć swoje wymarzone mieszkanie w okularach VR, przejechać się samochodem elektrycznym, poznać tajniki smart home i porozmawiać z doradcą kredytowym.

fot. Skanska

21 października w biurze sprzedaży Jaśminowego Mokotowa odbędzie się Smart Day. Dzień pod znakiem inteligentnych rozwiązań wyposażenia wnętrz odpowiada na potrzeby klientów, którzy coraz częściej interesują się innowacyjnymi metodami organizowania przestrzeni swoich mieszkań. Podczas Smart Day będzie można porozmawiać ze specjalistami Fibaro na temat możliwości zdalnego monitorowania domu, nie tylko pod kątem bezpieczeństwa, ale i zużycia energii. Rozwiązania smart chronią również mieszkania m.in. przed zadymieniem, pożarem, zalaniem, a nawet włamaniem. A wszystko za pomocą prostej aplikacji zainstalowanej na telefon lub komputer, która integruje wiele urządzeń w jednym miejscu i pozwala na sprawne zarządzanie wybranymi elementami wyposażenia domowego z dowolnego miejsca na świecie.

Podczas dnia otwartego będzie można również skorzystać z porad wnętrzarskich, konsultując się z architektami wnętrz Decoroom. Do dyspozycji klientów zostanie udostępniony też stół z wirtualną makietą, prezentującą Jaśminowy Mokotów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zastosowanym w interaktywnym pokazie, osiedle będzie można obejrzeć w świetle dziennym i nocnym, z zewnątrz i z perspektywy mieszkania. Kolejną atrakcją technologiczną staną okulary VR typu "cardboard", które po prezentacji oglądający zabiorą do domów.

Tego dnia osoby zainteresowane kupnem mieszkania na Jaśminowym Mokotowie skorzystają z możliwości przejazdu samochodem elektrycznym z biura sprzedaży na teren budowy osiedla. Radą będzie im służyć również doradca kredytowy.

Szczegóły wydarzenia:
Smart Day
21 października (sobota), godz. 10-15
Biuro sprzedaży osiedla Jaśminowy Mokotów (al. gen. W. Sikorskiego 9b, Warszawa)
Wstęp na wydarzenie – wolny

Pobierz