c

Dni otwarte w nowym projekcie mieszkaniowym Skanska

Press release 29.11.2017 11:00 CET

Osoby marzące o zamieszkaniu w okolicach parków Bielan oraz klimatycznych uliczek Żoliborza mają okazję zapoznać się z ofertą Skanska, która w ten weekend zaprasza na Dni Otwarte swojej najnowszej inwestycji mieszkaniowej w Warszawie – II etapu osiedla Mickiewicza.

Dni Otwarte na Osiedlu Mickiewicza

Mickiewicza 2 - wyjątkowa oferta na start 
Podczas Dni Otwartych, organizowanych w dniach 2–3 grudnia (godz. 10-15) w biurze sprzedaży przy ul. Rudzkiej 9, tuż przy Stawach Kellera, będzie można porozmawiać o kolejnym projekcie mieszkaniowym Skanska Residential Development Poland, a także skorzystać z promocji. 

Na start sprzedaży ceny mieszkań II etapu Osiedla Mickiewicza zaczynają się od ok. 8600 pln/m kw. Tylko do końca 2017 roku regularna cena lokali została obniżona o 2%. Z rezerwacją warto się pośpieszyć, bo dodatkowo 15-tu pierwszych klientów będzie mogło skorzystać z preferencyjnego harmonogramu płatności, wpłacając teraz jedynie 20% kwoty, zaś 80% na zakończenie budowy. Podczas Dni Otwartych klienci będą mogli odbyć wirtualny spacer po inwestycji dzięki multimedialnej makiecie.

W dobrym sąsiedztwie 
W ramach II etapu Osiedla Mickiewicza powstaną dwa budynki, w których łącznie znajdzie się 107 mieszkań. Lokale będą miały od 27 do 117 mkw. powierzchni. Osiedle będzie również wyposażone w podziemny parking dwukondygnacyjny z 109 miejscami. Do dyspozycji mieszkańców zostaną udostępnione także stojaki na rowery i boksy dla jednośladów.

Na terenie Osiedla Mickiewicza deweloper zbuduje drewniany plac zabaw, zaś w jednym z budynków znajdzie się 70-metrowa przestrzeń wspólna dla wszystkich mieszkańców.

Osiedle Mickiewicza to pierwsze osiedle mieszkaniowe w Polsce posiadające odznaczenie przyznawane wysokiej klasy budynkom, wyposażonym w rozwiązania przyjazne dla ludzi i środowiska. Drugi etap inwestycji zostanie także audytowany środowiskowo w BREEAM. Dodatkowo jeden z dwóch budynków powstanie zgodnie z normami certyfikacji „Obiektu bez barier”. Będzie to drugi taki obiekt mieszkalny w Polsce, zaraz po Holm House.

Projektowanie i budowa drugiego etapu Osiedla Mickiewicza będzie w całości zarządzana w oparciu o technologię BIM 360. Planowany termin oddania pierwszych lokali do użytku to trzeci kwartał 2019 roku.