c

To BIM or not to BIM? Trwa Program Prezentacji Inżynierskich Skanska na uczelniach

Press release 24.04.2018 11:10 CET

Studiujesz budownictwo? Interesują Cię nowinki technologiczne? Weź udział w kolejnej edycji Prezentacji Inżynierskich Skanska. Przyjdź i znajdź odpowiedź na pytanie: to BIM or not to BIM?

Prezentacje inżynierskie Skanska 2018

Gdańsk, Poznań, Warszawa, Wrocław, Kielce i Kraków to w tych miastach na studentów czekają eksperci Skanska. Podczas Prezentacji Inżynierskich zderzą teorię z praktyką. Opowiedzą o realizacji inwestycji w oparciu o technologię BIM, czyli modelowania informacji o budynku, a także postarają się zajrzeć w przyszłość. Dokąd zmierza współczesne budownictwo? Czy internet rzeczy i robotyka zdominują branżę? Nad tym zastanowią się wspólnie ze studentami podczas półtoragodzinnych spotkań wypełnionych wiedzą i doświadczeniem.

Program Prezentacji Inżynierskich ruszył w 2006 roku. Od tego czasu na corocznych warsztatach prezentowane są najciekawsze projekty Skanska oraz innowacyjne rozwiązania, takie jak skaning, smart kask czy data management. Czujesz, że to dla Ciebie? Zajrzyj na stronę: www.skanska.pl i poznaj szczegóły.

Tegoroczne prezentacje Skanska to przede wszystkim możliwość zdobycia informacji na temat zastosowania digitalizacji i BIM w budownictwie, ale również zapoznania się z ofertą staży i praktyk skierowanych do studentów. Już w lipcu rusza, trwający dwanaście tygodni, Program Praktyk Letnich. To doskonały czas, by przekonać się, jak buduje się miasta. Aplikować można poprzez stronę: www.skanska.pl