c

Zielone otoczenie i willowa zabudowa. Skanska startuje ze sprzedażą trzeciego etapu Jaśminowego Mokotowa

Press release 19.09.2019 15:00 CET

Oferta nieruchomości mieszkaniowych na Mokotowie właśnie powiększyła się o 94 apartamenty. Skanska wprowadziła do sprzedaży 3. etap swojej flagowej inwestycji – osiedla Jaśminowy Mokotów. Zróżnicowane powierzchnie, atrakcyjne układy mieszkań i duża dawka światła słonecznego we wnętrzach – tak prezentować się będzie kolejnych sześć willowych budynków wielorodzinnych, które powstaną w ramach tego projektu.

Jaśminowy Mokotów 3 (1)

Mokotów, prestiżowa dzielnica o nieprzemijalnym uroku, zapewnia to, co w Warszawie do życia najlepsze – historyczne otoczenie, bogatą ofertę kulturalno-rozrywkową, dobry dojazd do centrum i innych dzielnic, a także stały kontakt z przyrodą. Dlatego też spółka mieszkaniowa Skanska realizuje tu dwa wieloetapowe osiedla – Holm House i Jaśminowy Mokotów. To ostatnie, wkomponowane w zabudowę pod Skarpą Warszawską, wkrótce powiększy się o kolejnych sześć dwupiętrowych apartamentowców. Zaoferują one mieszkania o metrażu od 23 do 116 mkw.

 

–  Pozytywny odbiór, z jakim spotkały się dotychczas zrealizowane etapy Jaśminowego Mokotowa, jest dla nas sygnałem do wprowadzenia do sprzedaży kolejnych apartamentów. Zaprojektowaliśmy je tak, aby służyły przyszłym mieszkańcom przez lata – były łatwe do zaaranżowania i przearanżowania. Każde z przestronnym balkonem lub tarasem, a te na parterze – ogródkiem. Osiedle zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym wyróżnią duże panoramiczne, drewniane okna o wysokich parametrach akustycznych, słoneczne kuchnie, przestronne sypialnie główne oraz eleganckie portale drzwiowe – wymienia Aleksandra Goller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w spółce mieszkaniowej Skanska.

 

Szczęśliwa trójka

Budowa 3. etapu osiedla ruszy jeszcze w 2019 roku, a jedna z poprzednich faz jest od roku zamieszkana.

 

– Jaśminowy Mokotów, pomimo zapewnienia blisko 60% terenów zielonych, dał możliwość mieszkania blisko centrum, na czym bardzo mi zależało. Architektura budynków, nieprzekraczająca dwóch pięter, była już tylko wisienką na torcie. Tak, mogę powiedzieć, że w Warszawie, gdzie wybierając mieszkanie, trzeba iść na wiele kompromisów, mi udało się znaleźć „moje miejsce” bez większych ustępstw – mówi Patrycja Pankiewicz, stylistka modowa, mieszkanka osiedla Jaśminowy Mokotów.

 

Kameralny klimat Jaśminowego Mokotowa zapewniają usytuowanie na Warszawskim Obszarze Chronionego Krajobrazu, nowoczesna, niska architektura, wewnętrzne patio dla mieszkańców oraz różnorodność przyrody. Zieleń na osiedlu została zaaranżowana na podstawie analizy przyrodniczej i ekologicznej. Bogactwo rozmaitych form i gatunków roślin sprzyjać ma redukcji stresu i lepszemu samopoczuciu. Atrakcyjnym miejscem wypoczynku będzie także ogólnodostępny Park Enklawa, który deweloper zaaranżował w sąsiedztwie inwestycji. To około 8,5 tys. mkw. zielonego terenu z jeziorkiem, który zapewni okolicznym mieszkańcom stały kontakt z naturą.

 

Podsumowanie

– Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do biura sprzedaży zlokalizowanego na terenie osiedla, przy ul. Białego Dębu 1 w Warszawie. O szczegóły można zapytać również w Home Center – naszym głównym biurze sprzedaży mieszkań, przy al. „Solidarności” 173 w Warszawie, a także sprawdzić na stronie mieszkaj.skanska.pl – mówi Aleksandra Goller.

 

Cechy inwestycji:

liczba mieszkań: 94 w sześciu 2-piętrowych budynkach

metraże: od 23 do 116 mkw.

standardowa wysokość pomieszczeń: ok. 2,80 m

planowany termin zakończenia budowy: III kw. 2021 r.

za projekt odpowiada pracownia BBGK Architekci

generalny wykonawca: Skanska S.A.