c

Prywatna wyspa znów do kupienia. Skanska uruchamia sprzedaż osiedla Holm House 3

Press release 30.10.2019 10:22 CET

Spółka mieszkaniowa Skanska przygotowała kolejną ofertę dla wielbicieli warszawskiego Mokotowa. Na rynek trafiły właśnie 232 mieszkania z 3. etapu Holm House, osiedla inteligentnie wkomponowanego w stołeczny business hub, które spełnia oczekiwania różnych pokoleń. Mieszkańcy znajdą tu proekologiczne rozwiązania podnoszące codzienny komfort, np. w ramach zmian lokatorskich będą mogli skorzystać z oferty urządzeń zmniejszających zużycie energii cieplnej. Odpoczynek zapewni rozważnie zaprojektowana zieleń, w tym gatunki o zwiększonej efektywności filtracji powietrza, które pomagają w walce ze smogiem. W ramach tego etapu powstaną dwa budynki o zróżnicowanych bryłach – 9 i 12 kondygnacji.

Holm House 3 - wizualizacja 1 Mąka Sojka Architekci

Holm House tworzy nowoczesną miejską wyspę. Znajduje się między ulicami Domaniewską a M. Zdziechowskiego, w pobliżu stacji metra Wierzbno i Wilanowska. Z jednej strony jest więc elementem biznesowego zagłębia, a z drugiej gwarantuje spokój i kameralną atmosferę, które w 3. etapie zostaną uzyskane m.in. dzięki wewnętrznym dziedzińcom, gdzie mieszkańcy będą mogli się zrelaksować.

 

– Oprócz znakomitej lokalizacji Holm House wyróżnia wysoki standard wykończenia. W ramach 3. etapu proponujemy 232 apartamenty o powierzchni od 26 do 118 mkw. Ich nowoczesny charakter wyeksponują duże, drewniane okna. Dodatkowo wyposażyliśmy je w nawiewniki antysmogowe i antyalergiczne, które stanowią skuteczną barierę przed niebezpiecznymi dla zdrowia cząsteczkami pyłu typów PM10 i PM2,5, równocześnie zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza w mieszkaniu. Efektu dopełni elegancka elewacja frontowa z elementami szkła i okładziny drewnopodobnej. Do współpracy przy tym projekcie zaprosiliśmy renomowaną pracownię Mąka Sojka Architekci – mówi Aleksandra Goller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w spółce mieszkaniowej Skanska.

 

Wnętrza mieszkań dadzą poczucie swobody i przestrzeni dzięki wysokim na 2,7 m pomieszczeniom i dużym oknom. Do każdego z apartamentów deweloper zaprojektował balkon, loggię lub taras. Z kolei ogródki będą oddzielone od otoczenia ogrodzeniem ażurowym, a miejscowo także zielenią, co pokreśli kameralną atmosferę panującą na osiedlu i zapewni spokój, tak potrzebny we własnym domu.

 

Wierność naturze

Osiedla Skanska tworzą nowoczesną, kompletną i pełną zieleni tkankę miejską. I w tym przypadku deweloper zadbał o aspekt środowiskowy, wspierany rozwiązaniami smart. Na terenie inwestycji zasadzi bogatą roślinność, w tym gatunki zwiększające efektywność filtracji powietrza, głównie krzewy liściaste. Pomagają one w walce ze smogiem. Dzięki zastosowaniu systemu odzyskiwania wody, do jej podlewania będzie wykorzystywana deszczówka. W częściach wspólnych znajdą się także budki dla ptaków i owadów, których obecność przyczyni się do zachowania różnorodności przyrodniczej na osiedlu.

 

To właśnie duża dbałość o środowisko jest charakterystyczna dla inwestycji Skanska. Skanska jest pierwszym deweloperem w Polsce, który uzyskał certyfikat BREEAM dla budynków mieszkaniowych. Od tego czasu wszystkie jego osiedla budowane są zgodnie z najwyższymi normami, potwierdzającymi jakość i zrównoważony charakter inwestycji. Taki będzie też kolejny etap Holm House. Skanska zaproponuje również jego mieszkańcom atrakcyjne ceny energii dzięki umowie podpisanej z dostawcą mającym konkurencyjną ofertę. 

 

Komfort każdego dnia

Skanska przykłada także dużą wagę do praktycznych rozwiązań, które sprawiają, że jej inwestycje zapewniają komfort i wygodę mieszkańcom w różnym wieku i o różnych potrzebach. Osiedle Holm House wyposażone zostanie w stojaki i myjnie dla rowerów. W garażu, oprócz komórek i boksów rowerowych, znajdą się także gniazda elektryczne, co umożliwi m.in. wygodne odkurzenie samochodu. Przesyłki kurierskie będzie można z kolei przechować w pomieszczeniu ochrony. Deweloper przewidział także pomieszczenie na wózki i rowery. Na terenie osiedla, przy jednym z pierwszych etapów, znajdują się: coolomat i ławka solarna, umożliwiająca ładowanie laptopów czy telefonów za pomocą portu USB.

 

Osoby zainteresowane ofertą mieszkań zapraszamy do biura sprzedaży przy ul. Białego Dębu 1 w Warszawie. O szczegóły można zapytać również w Home Center – głównym biurze sprzedaży mieszkań Skanska, przy al. „Solidarności” 173 w Warszawie, a także sprawdzić na stronie mieszkaj.skanska.pl. 

  

Cechy inwestycji:  

liczba mieszkań: 232  

metraże: od 26 do 118 mkw. 

mieszkania od 1 do 5-pokojowych

6 lokali usługowych

standardowa wysokość pomieszczeń: ok. 2,7 m  

planowany termin zakończenia budowy: III kw. 2022 r. 

za projekt odpowiada pracownia: Mąka Sojka Architekci

generalny wykonawca: Skanska S.A.