c

Biura sprzedaży Skanska ponownie otwarte

Press release 06.05.2020 16:00 CET

Już od dziś spółka mieszkaniowa Skanska ponownie zaprasza do swoich biur sprzedaży. W pierwszej kolejności deweloper otwiera te zlokalizowane na warszawskich osiedlach: Jaśminowy Mokotów przy ul. Białego Dębu 1 oraz Park Skandynawia przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8. Każde z nich jest przygotowane na bezpieczne spotkania handlowców z osobami zainteresowanymi kupnem mieszkania.

Biuro sprzedaży Skanska przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8

- Cieszymy się, że ponownie możemy spotkać się z naszymi klientami. Żadne wirtualne narzędzie nie zastąpi w pełni bezpośredniego kontaktu z drugą osobą. Budowanie zaufania i więzi z klientem to największe atuty takich spotkań. Kontakt twarzą w twarz sprawia, że nie jesteśmy wobec siebie anonimowi, dzięki czemu możemy lepiej poznać klienta i dopasować lokalizację oraz mieszkanie do jego potrzeb. Cieszy nas, że ponownie mamy taką możliwość – komentuje Karolina Guzik, menadżer ds. sprzedaży w spółce mieszkaniowej Skanska.

- Otwieramy się dla naszych klientów, ale nie zapominamy o bezpieczeństwie, dlatego przestrzegamy wszystkich wytycznych określonych przez ministerstwo. W każdym biurze sprzedaży zapewniamy płyn do dezynfekcji rąk oraz jednorazowe rękawiczki. Dbamy też o higienę miejsc pracy – przed i po każdym spotkaniu dezynfekujemy biurka - informuje Karolina Guzik. - Gości prosimy również o zachowanie kilku prostych zasad, które pozwalają na bezpieczne przeprowadzenie spotkania: zasłonięcie ust i nosa oraz zachowanie min. 2. metrów dystansu od drugiej osoby. Minimalizujemy również liczbę osób przebywających jednocześnie w biurach sprzedaży, dlatego każde spotkanie umawiamy na konkretną godzinę – podkreśla menadżer ds. sprzedaży.

Osobom, które są zainteresowane kupnem mieszkania, ale nie mogą wyjść z domu, deweloper umożliwia skorzystanie z zakupu online. Jest to proste i bezpieczne rozwiązanie, dzięki zdalnej prezentacji lokali i elektronicznemu podpisywaniu umów rezerwacyjnych. [Zdalny zakup mieszkania w Skanska]. Wirtualne poznanie inwestycji ułatwiają takie funkcjonalności na stronie dewelopera, jak wirtualne spacery po mieszkaniach czy filmy prezentujące trwające budowy osiedli i ich okolicę. Natomiast podpisanie umowy przez Internet umożliwia platforma udostępniona przez podmiot zewnętrzny, która wykorzystuje zalety podpisu elektronicznego.