c

Skanska po raz drugi partnerem konkursu Grand Press Photo

Press release 20.04.2022 13:50 CET

Grand Press Photo jest jedynym w Polsce konkursem przeznaczonym dla osób zajmujących się zawodowo fotografią reporterską. Spółka biurowa Skanska po raz kolejny zdecydowała się zostać partnerem konkursu i sponsorować nagrodę dodatkową w kategorii „Climate, Responsibility”.

– Kategoria „Climate, Responsibility” jest nam szczególnie bliska, ponieważ jednym z filarów naszej działalności biznesowej jest zrównoważony rozwój i minimalizacja negatywnego wpływu na środowisko naturalne – mówi Katarzyna Zawodna-Bijoch, prezeska i CEO spółki biurowej Skanska w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Deweloper w ramach sponsoringu zorganizował konkurs fotograficzny dla swoich fanów w mediach społecznościowych. Tematem jest „zrównoważone miasto”. Zadbano o to, aby wzięcie udziału w konkursie było możliwe dla wszystkich – także dla osób nieposiadających profesjonalnego sprzętu fotograficznego – dlatego nadesłane prace powinny być zrobione telefonem komórkowym albo tabletem.

W tym roku zwycięskie prace konkursu Grand Press Photo będą prezentowane w gdańskim kompleksie biurowym Wave. Dzięki temu mieszkańcy Gdańska oraz goście będą mogli w komfortowych warunkach zapoznać się z najlepszymi zdjęciami w Polsce.