c

Skanska otrzymała tytuł Firmy Budowlanej Roku

Press release 12.12.2012 15:00 CET

Skanska otrzymała tytuł Firmy Budowlanej Roku w trzeciej edycji konkursu Eurobuild Awards. Wręczenie nagród odbyło się 6 grudnia br. w Warszawie. To drugie z rzędu wyróżnienie w tym konkursie przyznane naszej firmie.

Eurobuild Awards to wydarzenie skupiającego specjalistów i czołowe firmy związane z rynkiem nieruchomości w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Nagrody przyznawane są w kilkunastu kategoriach.

Głosami jury Skanska S.A. została nagrodzona prestiżowym tytułem Firmy Budowlanej Roku (Construction Company of the Year). W kategorii tej nominowanych było pięć firm budowalnych. Członkowie jury brali pod uwagę działalność firmy w 2012 roku, jej reputację oraz projekty zrealizowane w br. Głosowanie odbywało się w formie elektronicznej, a nad jego przebiegiem czuwała firma KPMG.

Rozstrzygnięcie konkursu Eurobuild Awards przyniosło także nagrodę dla Skanska Property Poland, która została – już po raz trzeci z rzędu - doceniona przez jury jako deweloper realizujący zielone inwestycje. W tegorocznej edycji swój głos zabrali również goście zgromadzeni na gali, czyli ponad 650 osób. Najwięcej głosów publiczności w kategorii „Wybitne Osiągnięcia Biznesowe Roku” otrzymała Skanska Property Poland, która wynajęła 95 proc. powierzchni w dwóch biurowcach (Green Towers i Green Corner) jeszcze przed ich ukończeniem.