c

Biura i sale konferencyjne

Wsłuchujemy się w potrzeby współczesnego biznesu i odpowiadamy na nie wysokiej klasy biurowcami. Od wielu lat działamy na polskim rynku jako generalny wykonawca inwestycji komercyjnych, a także jako deweloper powierzchni biurowych. Tworzymy przestrzenie łączące najwyższą jakość wykonania z innowacyjnymi rozwiązaniami....

Generation Park, Warszawa
1 / 14 Generation Park, Warszawa
Nowy Rynek, Poznań
2 / 14
Green Day, Wrocław
3 / 14
Dominikański, Wrocław
4 / 14
Centrum Południe, Wrocław
5 / 14
High5ive, Kraków
6 / 14 High5ive, Kraków
Spark, Warszawa
7 / 14 Spark, Warszawa
Green2Day, Wrocław
8 / 14 Green2Day, Wrocław
Silesia Business Park, Katowice
9 / 14 Silesia Business Park, Katowice
Axis, Kraków
10 / 14 Axis, Kraków
biurowiec przy ul. Kapelanka w Krakowie
11 / 14 Kapelanka 42 w Krakowie
biurowiec Malta House w Poznaniu
12 / 14 Malta House w Poznaniu
biurowiec UbiQ Business Park w Poznaniu
13 / 14 Biurowiec w Poznaniu
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Łodzi
14 / 14 Biurowiec w Łodzi

Koncentrując się na potrzebach klientów, dostarczamy wysokiej jakości i funkcjonalne przestrzenie biurowe i centra konferencyjne.

Budynki, których jesteśmy inwestorem, są projektowane i realizowane w zgodzie z polityką zrównoważonego budownictwa. Szeroka gama zielonych rozwiązań pozwala ograniczyć ich koszty eksploatacyjne. Oznacza to, że powstałe obiekty zużywają mniej energii i wody, są bardziej komfortowe, zdrowsze i lepiej służą ich odbiorcom, a przede wszystkim charakteryzują się mniejszym wpływem na środowisko. Posiadają Certyfikaty LEED i BREAM, potwierdzające, że zapewniają swoim najemcom najlepsze i najzdrowsze warunki pracy.

Wybudowaliśmy m.in. kompleksy biurowe Kapelanka 42 w Krakowie, Silesia Business Park w Katowicach, Grunwaldzki Center we Wrocławiu, Malta House w Poznaniuczy Green Horizon w Łodzi. Wykonaliśmy liczne inwestycje dla klienta publicznego, m.in. Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny, siedzibę ZUS w Łodzi, Centrum Przetwarzania Danych w Radomiu czy Sąd Okręgowy w Poznaniu.

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2018