c

Drogi i mosty

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie infrastruktury komunikacyjnej. Realizując kontrakty - począwszy od dróg krajowych i wojewódzkich, mostów wieloprzęsłowych aż po drogi gminne, powiatowe, ścieżki rowerowe, estakady czy kładki dla pieszych - dajemy społeczeństwu lepsze, a przede wszystkim bezpieczne, warunki do podróżowania.

Nowoczesne technologie

Podczas procesu inwestycyjnego, od oferowania, realizacji, po okres gwarancyjny stosujemy nowoczesne technologie. Budowa obiektów wspomagana jest przez BIM (proces inteligentnego zarządzania informacją o obiekcie), który zapewnia nowy wymiar i jakość pracy. Prowadzimy prace z cyfrową informacją generowaną przez drony, laserowe urządzenia skanujące czy systemy sterowania maszynami. Dzięki temu zyskujemy większą efektywność, bezpieczeństwo, precyzję wykonania, wyższą wydajność i mobilność na budowie.

Doświadczenie

Nasze szerokie doświadczenie, profesjonalne brygady bitumiczne pracujące przy budowie dróg i mostów, jak również nowoczesne zaplecze techniczno-sprzętowe to ogromny potencjał, który pozwala sprostać nawet najbardziej skomplikowanym inwestycjom drogowo-mostowym. Posiadamy własne wytwórnie mas bitumicznych(przeniesienie do zakładki: Oferta/Usługi/Mieszanki bitumiczne)i węzły betoniarskie(przeniesienie do zakładki: Oferta/Usługi/Betony),wytwórnię konstrukcji stalowych(przeniesienie do zakładki: Oferta/Usługi/Konstrukcje stalowe), dysponujemy nowoczesnymi laboratoriami(przeniesienie do zakładki: Oferta/Usługi/usługi laboratoryjne i technologiczne), w których kontrolujemy jakość stosowanych materiałów. Budujemy drogi o nawierzchniach asfaltowych i betonowych. Wykonujemy zaawansowane technicznie obiekty mostowe - metodą nasuwania podłużnego i nawisową; stalowe i betonowe. Gwarantujemy wysoką jakość, dzięki czemu inwestycje te będą służyć przez lata mieszkańcom i osobom podróżującym.

Możemy pochwalić się takimi projektami jak spektakularne węzły drogowe, autostrady i obwodnice miast, mosty. Największym kontraktem drogowym, jaki zrealizowaliśmy w Polsce, była budowa ponad 152-kilometrowego odcinka autostrady A1 (Gdańsk-Toruń). Realizujemy również mniejsze kontrakty, ważne dla lokalnych społeczności, w tym m.in. drogi gminne, powiatowe, parkingi, ścieżki rowerowe, miasteczka ruchu drogowego, wiadukty drogowe i kolejowe, tunele, przejścia podziemne i kładki dla pieszych.

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2018