c

Nauka i oświata

Jesteśmy jednym z głównych wykonawców inwestycji w sektorze szkolnictwa i edukacji.Tworzymy przyjazne, komfortowe i inspirujące miejsca do nauki. Budujemy z korzyścią dla społeczeństwa.

planetarium-zielona-góra-polska
1 / 4 Skanska – generalny wykonawca obiektów edukacyjnych
uniwersytet-rzeszów-polska
2 / 4 Uniwersytet Rzeszowski
biblioteka-chełm-polska
3 / 4 Skanska – generalny wykonawca obiektów edukacyjnych
park-naukowo-technologiczny-opole-polska
4 / 4 Park Naukowo-Techniczny w Opolu

Nowoczesne audytoria, klimatyzowane sale, przestronne biblioteki czy laboratoria na miarę XXI wieku to infrastruktura, która pomaga w prowadzeniu efektywnej działalności placówkom nauki i oświaty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykonane przez nas obiekty zapewniają profesjonalne warunki do nauki, pracy i badań naukowych, zarówno uczniom, studentom, jak i kadrze akademickiej.

Zrealizowaliśmy liczne inwestycje oświatowe dla szkół wyższych m.in. dla Politechniki Łódzkiej, Poznańskiej, Wrocławskiej, Uniwersytetu w Poznaniu, Rzeszowie, Wrocławiuczy dla Dolnośląskiej Szkoły Edukacji Towarzystwa Wiedzy Powszechnej. Budujemy żłobki, przedszkola i szkoły.

Na swoim koncie mamy także budowę parków naukowo-technologicznych, m.in. w Kielcach, Sosnowcu, Opolu, Nowym Kisielinie czy Szczecinie. To dzięki nim możliwa staje się współpraca nauki i biznesu.

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2018