c

Już w ten weekend znajdź swoją wyspę na Mokotowie - Dni Otwarte inwestycji Holm House

Press release 19.01.2017 10:00 CET

Mieszkanie pod klucz czy w stanie deweloperskim? Na kredyt czy za gotówkę? Zakup własnego lokum to dla wielu jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Jak się do tego dobrze przygotować? Od czego zacząć? Z pomocą przychodzi Skanska Residential Development Poland. Spółka realizuje wysokiej klasy projekty mieszkaniowe w Warszawie. Już w najbliższy weekend – 21 i 22 stycznia w biurze sprzedaży mieszkań Skanska odbędą się Dni Otwarte najnowszej inwestycji spółki – osiedla Holm House na warszawskim Mokotowie. Podczas wydarzenia będzie można skorzystać z pomocy specjalistów do spraw sprzedaży, doradcy kredytowego oraz eksperta w projektowaniu i aranżacji wnętrz z firmy Decoroom.

Dni Otwarte Holm House

Podczas Dni Otwartych osiedla Holm House dowiemy się nie tylko jak urządzić mieszkanie i czy warto korzystać w tym zakresie z pomocy dewelopera oraz jak bezpiecznie wziąć kredyt. Wydarzenie będzie także szansą na to, by dowiedzieć się jak mieszkać mądrze, w zgodzie ze skandynawską filozofią szacunku i otwartości na potrzeby człowieka i środowiska. O tym jak urządzić mieszkanie, by najpełniej wykorzystać to, co oferuje mieszkańcom certyfikacja ekologiczna i co zrobić, by w naszym mieszkaniu poczuć się po prostu dobrze, opowiedzą specjaliści. Ale to nie wszystko, co firma przygotowała dla odwiedzających. Całości dopełni catering, w którym nie zabraknie skandynawskich elementów. Na miejscu będą dostępne również osoby, które zajmą czas najmłodszym odwiedzającym.

Holm House to nowa inwestycja spółki mieszkaniowej Skanska powstająca przy ul. Abramowskiego między stacjami metra Wierzbno i Wilanowska. Lokalizacja w sercu Mokotowa ma zapewnić mieszkańcom możliwość harmonijnego połączenia zawodowych celów z życiem prywatnym. Będzie to kolejne osiedle w portfolio Skanska certyfikowane ekologicznie w systemie BREEAM. Holm House będzie także pierwszym w Polsce projektem mieszkaniowym ubiegającym się o odznaczenie „Obiekt bez barier”, co w praktyce oznacza brak niewygód architektonicznych dla przyszłych mieszkańców. Jak wszystkie inwestycje spółki mieszkaniowej Skanska, osiedle cechować się będzie właściwą dla stylu skandynawskiego funkcjonalnością i elegancją oraz designem na światowym poziomie. Kompleks będzie liczyć w pierwszej fazie 147 mieszkań o metrażach od 32 do 114 mkw. oraz 7 lokali usługowych. Będzie to pierwszy z kilku budynków realizowanych przez spółkę mieszkaniową Skanska przy ul. Abramowskiego. Rozpoczęcie prac I etapu zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2017 r.

Dni Otwarte Holm House odbędą się w najbliższy weekend, w godzinach 10:00-16:00 w biurze sprzedaży mieszkań Skanska, przy al. Sikorskiego 9B w Warszawie.