Kariera w Skanska

Budujemy w sposób zrównoważony, używając nowych technologii i z naciskiem na bezpieczeństwo

Od ponad 135 lat jesteśmy jedną z największych firm budowlano-deweloperskich na świecie. Działamy na wybranych rynkach krajów nordyckich, Europy i Stanów Zjednoczonych. Wspólnie z naszymi klientami i dzięki doświadczeniu naszych pracowników dostarczamy innowacyjne i zrównoważone rozwiązania, które kształtują zdrowe środowisko życia.
Wszystko, co robimy, ma wpływ na środowisko. Minimalizujemy obciążenie środowiska, korzystamy z zasobów odnawialnych i dbamy o bezpieczeństwo prac w trakcie budowy. Promujemy zasady społecznie odpowiedzialnego i etycznego biznesu w kategoriach środowiskowych, społecznych i ekonomicznych.

Rozpocznij z nami swoją karierę

Za wszystkimi naszymi działaniami stoją ludzie i jesteśmy z nich naprawdę dumni. Znajdź pracę u nas i przekonaj się sam.

Studenci i absolwenci


Właśnie skończyłeś szkołę lub nadal studiujesz? Wiemy, że pogodzenie pracy z planem zajęć może być trudne. Robimy jednak wszystko, co w naszej mocy, aby każdy mógł znaleźć u nas pracę i nadal mieć wolny czas poza szkołą i pracą, ponieważ równowaga między życiem zawodowym a prywatnym jest częścią naszej kultury.

Jeśli jesteś już absolwentem, możesz rozpocząć u nas swoją karierę na stanowisku juniorskim, gdzie będziesz mieć maksymalne wsparcie ze strony przełożonego i całego zespołu.

Możliwości dla studentów:

Program Praktyk Letnich
Praca w niepełnym wymiarze godzin
Wizyty na naszych projektach

Sprawdź oferty pracy dla studentów i absolwentów

Pracownicy produkcyjni


W naszej branży ludzie, którzy dobrze znają się na swoim fachu, są niezbędni i my o tym wiemy.

Jeśli i Ty chcesz widzieć rezultaty swojej pracy, które przetrwają dziesięciolecia, zapoznaj się z naszą listą dostępnych stanowisk i znajdź to dla siebie.

Sprawdź oferty pracy

Eksperci


Cieszymy się widząc jak nasi koledzy i koleżanki zdobywają nowe doświadczenia, wiedzę i wykształcenie. Wspieramy ich w kształtowaniu ich kariery i ścieżki zawodowej.

Jednocześnie chcemy poznawać nowych, doświadczonych przyszłych współpracowników, którzy dzięki swojej eksperckiej wiedzy mogą wzmocnić nasze zespoły. Zapraszamy ekspertów nie tylko w dziedzinie budownictwa i techniki, ale także w innych dziedzinach.

Sprawdź oferty pracy

Co nas wyróżnia?

Nie bagatelizujemy tematu rozwoju naszych ludzi!

Wiemy, że rozwój umiejętności i kompetencji kosztuje nie tylko czas, ale i pieniądze. Co dwa lata nasi pracownicy mają możliwość otrzymania stypendium na studia, szkolenia, kursy lub badania.

Fundacja Agne Sandberg wspiera w ten sposób pracowników Skanska od 1953 roku.

Zdrowie i bezpieczeństwo to nasz priorytet

Tworzymy bezpieczne środowisko pracy. Każdego dnia przy naszych projektach pracują tysiące pracowników i podwykonawców.

Beton z recyklingu? Rebetong!

Gruz budowlany jako 100% substytut naturalnego kruszywa w produkcji betonu nie jest już dla nas tylko marzeniem.

Jesteśmy bardzo dumni z Rebetong i cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w jego rozwoju. Znalazł on już swoje miejsce w naszych projektach.

Pomagamy!

W pięciu krajach, w których działa Skanska Central Europe, pracownicy Skanska organizują pomoc wolontariuszy tam, gdzie jest ona potrzebna.

Ta aktywność pochodzi bezpośrednio od naszych pracowników. To oni decydują, gdzie chcą pomagać i sami organizują tę pomoc.

Przyszłość, którą kształtujesz

Kontakt

Masz pytania dotyczące naszych procesów rekrutacyjnych? Napisz do nas!

 

Contact

Ochrona danych osobowych w procesie rekrutacji