Kariera w Skanska

Budujemy w sposób zrównoważony, używając nowych technologii i z naciskiem na bezpieczeństwo

Od ponad 135 lat jesteśmy jedną z największych firm budowlano-deweloperskich na świecie. Działamy na wybranych rynkach krajów nordyckich, Europy i Stanów Zjednoczonych. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników i wspólnie z naszymi klientami, dostarczamy innowacyjne i zrównoważone rozwiązania, które kształtują zdrowe środowisko życia.

Wszystko co robimy, ma wpływ na środowisko. Minimalizujemy oddziaływanie na środowisko, korzystamy z zasobów odnawialnych i dbamy o bezpieczeństwo prac w trakcie budowy. Promujemy zasady społecznie odpowiedzialnego i etycznego biznesu w kategoriach środowiskowych, społecznych i ekonomicznych.

Rozpocznij z nami swoją karierę

Za wszystkimi naszymi działaniami stoją ludzie i jesteśmy z nich naprawdę dumni. Dołącz do nas i przekonaj się sam.

Studenci i absolwenci

Studiujesz, ale jesteś zainteresowany odbyciem praktyki lub stażu? Wiemy, że pogodzenie pracy z planem zajęć może być trudne. W Skanska działamy tak, aby zapewnić naszym pracownikom równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Wynika to z naszej kultury organizacyjnej.

Jeśli jesteś już absolwentem i wiążesz przyszłość zawodową z branżą budowlaną, możesz rozpocząć u nas swoją karierę. Oferujemy Ci wsparcie ze strony przełożonego i całego zespołu, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniami.


Możliwości dla studentów:

Program Praktyk Letnich
Praktyka/staż w niepełnym wymiarze godzin
Wizyty na naszych projektach

Program Praktyk Letnich 2024

Pracownicy budowlani


W naszej branży ludzie, którzy dobrze znają się na swoim fachu, są niezbędni i my o tym wiemy.

Jeśli i Ty chcesz widzieć rezultaty swojej pracy, które przetrwają dziesięciolecia, zapoznaj się z naszą listą dostępnych stanowisk i znajdź to dla siebie.

Sprawdź oferty pracy

Eksperci


Cieszymy się widząc jak nasi koledzy i koleżanki zdobywają nowe doświadczenia, wiedzę i wykształcenie. Wspieramy ich w kształtowaniu ich kariery i ścieżki zawodowej.

Jednocześnie chcemy poznawać nowych, doświadczonych przyszłych współpracowników, którzy dzięki swojej eksperckiej wiedzy mogą wzmocnić nasze zespoły. Zapraszamy ekspertów nie tylko w dziedzinie budownictwa i techniki, ale także w innych dziedzinach.

Skanska to nie tylko firma dla inżyniera. Przy realizacji budów wspierają nas także specjaliści z zakresu: projektowania, innowacji i nowych technologii, zarządzania projektami, zarządzania ryzykiem, finansów, prawa, komunikacji, IT, BHP, HR, ochrony środowiska i administracji.

Sprawdź oferty pracy

Co nas wyróżnia?

Rozwój naszych pracowników jest dla nas ważny

Nasi pracownicy mają różnorodne możliwości rozwoju: udział w specjalistycznych szkoleniach, grupach roboczych, programach rozwojowych czy możliwość pracy w międzynarodowych zespołach.

Dodatkowo od 1953 roku w Skanska działa Fundacja Agne Sandberg i wspiera rozwój naszych pracowników poprzez przynawanie stypendiów na studia, szkolenia, kursy lub badania.

Zdrowie i bezpieczeństwo to nasz priorytet

Tworzymy bezpieczne środowisko pracy. Każdego dnia przy naszych projektach pracują tysiące pracowników i podwykonawców.

Beton z recyklingu? Rebetong!

Gruz budowlany jako 100% substytut naturalnego kruszywa w produkcji betonu nie jest już dla nas tylko marzeniem.

Jesteśmy bardzo dumni z Rebetong i cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w jego rozwoju. Znalazł on już swoje miejsce w naszych projektach.

Pomagamy!

W pięciu krajach, w których działa Skanska Central Europe, pracownicy Skanska organizują pomoc wolontariuszy tam, gdzie jest ona potrzebna.

Ta aktywność pochodzi bezpośrednio od naszych pracowników. To oni decydują, gdzie chcą pomagać i sami organizują tę pomoc.

Przyszłość, którą kształtujesz

Nasze nagrody i wyróżnienia

Wyróżnienie w konkursie "Siła Przyciągania"

8. edycja konkursu „Siła przyciągania” organizowanego przez Puls Biznesu. Wyróżnienie w kategorii „Pracodawca rozwijający liderów”.
Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej skutecznych i interesujących inicjatyw, dzięki którym firmy przyciągają i zatrzymują najbardziej utalentowanych pracowników.

"Friendly Workplace"

Jako spółka budowlana Skanska otrzymaliśmy certyfikację Friendly Workplace, zostaliśmy również nagrodzeni Nagrodą Specjalną, statuetką Friendly Workplace 2024. Jest ona wręczana tym organizacjom, które szczególnie wyróżniają się na rynku przez organizację MarkaPracodawcy.pl w Polsce.

Kontakt

Masz pytania dotyczące naszych procesów rekrutacyjnych? Napisz do nas!

 

Contact

Ochrona danych osobowych w procesie rekrutacji