c

Karolina Sulma nowym dyrektorem działu prawnego w Skanska Property Poland

Press release 12.06.2017 11:15 CET

Karolina Sulma objęła stanowisko dyrektora działu prawnego w Skanska Property Poland. W nowej roli Karolina będzie odpowiadać za pracę zespołu prawnego, który koordynuje procesy zakupu działek, realizację projektów biurowych i transakcje sprzedaży nieruchomości, a także wspiera negocjacje z najemcami. Karolina będzie blisko współpracować z zarządem spółki oraz dyrektorami regionalnymi, odpowiadającymi za 7 rynków biurowych Skanska w Polsce. W ramach spółki Skanska Commercial Development Europe Karolina wspierać będzie dział transakcji na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, na rynkach w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech.

Karolina Sulma, Skanska Property Poland

Karolina Sulma dołączyła do zespołu Skanska w czerwcu 2013 roku. Od 2015 roku pełniła w dziale prawnym stanowisko menedżera ds. transakcji. Jako prawnik wpierała biznes firmy biorąc aktywny udział w transakcjach nabycia i sprzedaży inwestycji - zapewniając przy tym pełną ekspertyzę prawną dla zespołów Project Managementu oraz koordynację współpracy z kancelariami prawnymi reprezentującymi spółkę.

Karolina Sulma ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim, bankowe studia podyplomowe oraz szkołę prawa amerykańskiego na UJ, a także aplikacje adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Karolina Sulma jest adwokatem. Doświadczenie zdobywała w renomowanych kancelariach prawnych.