c

Mokotów w budowie. Dni otwarte dla chcących kupić mieszkania

Press release 13.09.2017 13:55 CET

Zatrzymaj się na chwilę przy interaktywnej makiecie nowego domu, obejrzyj mieszkanie na placu budowy i zaaranżuj z architektem swoje przyszłe M - Skanska zaprasza na Dzień Otwarty swoich najnowszych inwestycji mieszkaniowych, powstających na warszawskim Mokotowie – Holm House i Jaśminowy Mokotów.

fot. Skanska

W ramach Dnia Otwartego 16 września (sobota) Skanska zaprasza do biur sprzedaży swoich skandynawskich apartamentów: Jaśminowego Mokotowa przy Al. Sikorskiego 9B oraz Holm House przy ul. Domaniewskiej 34. W godz. 10-15 będzie można porozmawiać z konsultantami Skanska oraz zobaczyć, jak wyglądają mieszkania w skandynawskim stylu.

Przenieś się w wirtualny świat swojego nowego mieszkania
Choć osiedla są w trakcie budowy to nowoczesna aplikacja, umożliwia ich dokładne zwiedzenie. Aplikacja, dostępna w dwóch biurach sprzedaży, daje możliwość „przeniesienia się” do środka konkretnych mieszkań i na zewnątrz osiedla. Wodząc palcem po interaktywnym stole możemy operować dziennym i nocnym światłem, wpadającym do lokali, przyjrzeć się widokom z okien konkretnych pomieszczeń, a nawet zainspirować propozycją wystroju wnętrz.

Zobacz z bliska, jak powstaje Twój nowy dom
Tego dnia klienci decydujący się na zakup apartamentu na Jaśminowym Mokotowie będą mogli również obejrzeć inwestycję z bliska oraz zobaczyć przykładowy apartament w stanie surowym od środka. Pracownicy Skanska zawiozą wybrane osoby na teren placu budowy. Niecodzienną atrakcją dla tej grupy klientów będzie możliwość przejazdu samochodem elektrycznym.

Zaprojektuj indywidualne wnętrze
Biuro sprzedaży Jaśminowego Mokotowa stanowi również pracownię architektoniczną firmy Decoroom. Dzięki współpracy dewelopera z projektantami powstała usługa fit outu, czyli kompleksowych realizacji, obejmujących sprzedaż mieszkań, remont i aranżacje wnętrz. Oferta odpowiada na coraz częstsze wymagania klientów, pragnących korzystać z tzw. „one stop shop”, czyli jednego przystanku w zrealizowaniu wielu zadań. Kompleksowe usługi doceniają szczególnie klienci, którzy kupują drugie lub kolejne mieszkanie w swoim życiu. To osoby, mierzące się już wcześniej z wyzwaniem samodzielnego remontu i aranżacją własnego M.

Podczas Dnia Otwartego dla wybranych mieszkań Holm House i Jaśminowego Mokotowa przygotowano również atrakcyjne oferty cenowe lub wygodny harmonogram płatności.

Jaśminowy Mokotów to kameralna, dwupiętrowa zabudowa i prosta, skandynawska forma oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Budowa pierwszego etapu inwestycji przewidziana jest na II kwartał 2018 roku. W tym czasie powstanie 6 dwupiętrowych budynków i łącznie 108 mieszkań o zróżnicowanym metrażu – od kawalerek z aneksem kuchennym o powierzchni 40 mkw., do sześciopokojowych apartamentów mierzących 117 m kw. W kolejnych etapach inwestycji powstaną wille miejskie, domki jednorodzinne i szeregowe. Jaśminowy Mokotów jest pierwszą budową w Warszawie zasilaną energią wiatrową. Będzie również certyfikowany w systemie środowiskowym BREEAM.

Holm House to osiedle położone między dwiema stacjami metra: Wierzbno i Wilanowska, w drugiej linii zabudowy ul. Domaniewskiej. Holm House jest pierwszym osiedlem mieszkaniowym w Polsce, które powstaje według norm certyfikatu Fundacji Integracja „Obiekt bez Barier”. Certyfikat jest gwarancją dostosowania budynku i jego bezpośredniego otoczenia, do różnych potrzeb mieszkańców i użytkowników. Holm House jest również osiedlem budowanym zgodnie z wytycznymi certyfikatu środowiskowego Breeam, z elementami wzornictwa na światowym poziomie projektu Oskara Zięty, czołowego, cenionego na świecie, polskiego designera. Holm w językach skandynawskich oznacza małą wyspę. Od tego słowa wywodzą się takie nazwy jak Sztokholm czy Bornholm. I to właśnie takie mają być apartamenty przy ul. Abramowskiego – stworzone w zgodzie ze skandynawską filozofią jakości, szacunku i zrozumienia potrzeb człowieka. Kompleks mieszkaniowy Holm House będzie liczyć w pierwszej fazie 147 mieszkań oraz 7 lokali usługowych. Planowana data uzyskania pozwolenia na użytkowanie to ostatni kwartał 2018 r.

Pobierz