c

3-dniowe zamknięcia na skrzyżowaniu Rejtana-Niepodległości-Kopisto w Rzeszowie

Press release 30.09.2013 09:05 CET

W związku z trwającą rozbudową alei Rejtana w Rzeszowie, kierowcy przejeżdżający przez skrzyżowanie Rejtana z aleją Niepodległości i aleją Kopisto, muszą się liczyć z czasowymi utrudnieniami w ruchu. W dniu dzisiejszym w godzinach porannych wykonawca inwestycji, Skanska rozpoczęła układanie ostatniej, ścieralnej warstwy nawierzchni na remontowanym skrzyżowaniu.

Z uwagi na to, że ruch pojazdów po nowo układanej nawierzchni nie jest możliwy, ponieważ doszłoby do jej zniszczenia, konieczne jest częściowe zamknięcie przejazdu przez skrzyżowanie Rejtana-Niepodległości-Kopisto.

Prace nawierzchniowe będę się odbywały etapami. Skrzyżowanie nie będzie zamknięte całkowicie, a jedynie częściowo, np. wloty i poszczególne pasy w tych miejscach, gdzie w danym momencie będą trwały prace nawierzchniowe. Będą to zamknięcia kilkugodzinne.

Prace nawierzchniowe potrwają 3 dni – od poniedziałku 30 września do środy 2 października włącznie. Normalny ruch na skrzyżowaniu zostanie wznowiony w czwartek 3 października.

Rozbudowa alei Rejtana w Rzeszowie jest prowadzona przez Skanska na zlecenie Miejskiego Zarządu Dróg. Inwestycja o wartości 21,8 mln zł netto (26,8 mln zł brutto) rozpoczęła się w październiku ubiegłego roku.