c

Zbudujemy krytą pływalnię w Pustkowie-Osiedlu

Press release 08.09.2010 00:00 CET

Skanska podpisała umowę na budowę krytej pływalni w Pustkowie-Osiedlu w gminie Dębica. Wartość kontraktu wynosi niemal 17 mln zł brutto. Prace potrwają do końca maja 2012 roku.

1

- Nasza firma zrealizuje na terenie Podkarpacia kolejną inwestycję związaną ze sportem i rekreacją — mówi Zenon Bugno, Dyrektor Oddziału Budownictwa Ogólnego Skanska w Rzeszowie. — Do tej pory zbudowaliśmy już kryte pływalnie w: Rzeszowie, Leżajsku, Głogowie Małopolskim i Strzyżowie. Do końca września zakończymy również realizację basenu w Kolbuszowej. Kryta pływalnia powstanie w ramach budowy kompleksu sportowego w Pustkowie — Osiedlu. Zakres prac obejmuje roboty budowlane, wewnętrzne instalacje wodno — kanalizacyjne, urządzenia rekreacyjne, zjeżdżalnię, wewnętrzną instalację gazu oraz przyłącza teletechniczne i wodno — kanalizacyjne.

Doświadczenie w budowie basenów Skanska posiada wieloletnie doświadczenie w budowie basenów na terenie całej Polski. Firma zrealizowała m.in. baseny w: Łodzi, Rzeszowie, Leżajsku, Strzyżowie, Głogowie Małopolskim, Zamościu, Nowej Sarzynie, Sokołowie Małopolskim i Dębicy. Aktualnie, oprócz basenu w Kórniku, Skanska buduje aquapark w Wągrowcu.

Skanska w regionie Skanska od wielu lat buduje na terenie Podkarpacia i w okolicach Dębicy. Realizuje m.in.: modernizację drogi krajowej nr 4 na odcinku Pilzno — Ropczyce, budowę Regionalnego Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego i Biblioteczno-Administracyjnego Politechniki Rzeszowskiej oraz Uniwersyteckie Centrum Innowacji, Mikroelektroniki i Nanotechnologii w Rzeszowie. W Dębicy firma wykonuje obecnie kanalizację sanitarną oraz rozbudowuje i przebudowuje basen i lodowisko. 

Pobierz