c

Awanse i nowy podział ról w dziale komunikacji i marketingu Skanska Commercial Development Europe

Press release 01.04.2014 12:30 CET

Jakub Zagórski obejmuje stanowisko managera ds. zrównoważonego rozwoju w Skanska Commercial Development Europe (CDE)

Anna Wiśniewska jest nowym managerem ds. komunikacji i marketingu w Skanska Commercial Development Europe (CDE)

Jakub Zagórski Anna Wiśniewska

Od 1 kwietnia 2014 roku w dziale komunikacji Skanska następują duże zmiany.

Jakub Zagórski w nowej roli będzie zajmował się wdrożeniem strategii zrównoważonego rozwoju Skanska i innowacyjnego podejścia do projektowania obiektów biurowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Jako manager ds. zrównoważonego rozwoju będzie odpowiadał za rynek polski, czeski, węgierski i rumuński. Jakub dołączył do Skanska w 2011 roku. Odpowiadał dotąd za strategię komunikacyjną firmy oraz przygotowywanie, wdrażanie i kontrolę realizacji planów marketingowych. Na dotychczasowym stanowisku managera ds. komunikacji i marketingu zastąpi go Anna Wiśniewska, która wcześniej pełniła funkcję koordynatora ds. marketingu.

Dotychczas Jakub zajmował się m.in. zarządzaniem marketingowym, głównie w obszarze internetu i mediów społecznościowych. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Ukończył także program MBA Szkoły Głównej Handlowej realizowany we współpracy z  University of Quebec at Montreal.

Anna Wiśniewska, od 1 kwietnia manager ds. komunikacji i marketingu w Skanska CDE, dołączyła do firmy w 2011 roku. Dotychczas, jako specjalista ds. marketingu, a następnie koordynator ds. marketingu odpowiadała za takie projekty biurowe firmy, jak  Green Corner w Warszawie, Green Horizon w Łodzi oraz Green Towers we Wrocławiu. Przez ostatni rok zajmowała się także komunikacją zewnętrzną.

W nowej roli będzie odpowiadała za zespół komunikacji i marketingu w Polsce oraz koordynację działań marketingowych firmy w pozostałych krajach, gdzie działa spółka – w Czechach, Rumunii i na Węgrzech. Do jej obowiązków będzie należeć zarówno komunikacja wewnętrzna, zewnętrzna, jak i działania marketingowe dla projektów biurowych Skanska. Anna jest absolwentką Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Odbyła także stypendium w Northeastern Illinois University w Chicago.

Kontakty

Skontaktuj się z: Aleksandra Markiewicz, HR Manager/Business Partner