c

Zrealizujemy nową siedzibę Mazowieckiego Urzędu Skarbowego w Warszawie

Press release 14.10.2010 00:00 CET
Skanska podpisala z Pierwszym Mazowieckim Urzedem Skarbowym kontrakt na rozbudowe budynku dawnej drukarni przy ul. Felinskiego. Zakonczenie projektu o wartosci prawie 16 mln zl brutto zaplanowano na koniec czerwca 2012 r.

Rozbudowa pozwoli na dostosowanie budynku do potrzeb Pierwszego Mazowieckiego Urzędu Skarbowego w Warszawie, którego siedziba znajduje się obecnie przy ul. Mazowieckiej.

Kontrakt obejmie adaptację budynku dawnej drukarni oraz dobudowę nowego skrzydła z pomieszczeniami biurowymi. Istniejący budynek, o powierzchni użytkowej prawie 4,4 tys. m kw., zostanie powiększony do 7,5 tys. m kw. Po przebudowie siedziba Urzędu będzie mieć trzy kondygnacje naziemne i jedną podziemną.

Zajmiemy się także rozbiórką i wyburzeniem obiektów magazynowych i zagospodarowaniem terenu wraz z infrastrukturą.

To kolejny projekt realizowany przez Skanska na Żoliborzu. Obecnie jesteśmy wykonawcą przebudowy Dworca Gdańskiego i budujemy apartamenty przy ulicy Gen. Zajączka.