c

Od wtorku zmiany w organizacji ruchu na drodze krajowej nr 16 na odcinku Biskupiec - Borki Wielkie

Press release 18.04.2014 15:30 CET

W związku z rozbudową drogi krajowej nr 16 na odcinku Biskupiec – Borki Wielkie, we wtorek 22 kwietnia nastąpi kolejna zmiana w organizacji ruchu.

W najbliższy wtorek kierowców czekają chwilowe utrudnienia związane z przygotowaniem oznakowania odcinka DK nr 16 do obowiązującej od tego dnia tymczasowej organizacji ruchu.
W godzinach porannych prowadzone będą prace przygotowawcze, po których zakończeniu, około godz.12.00, nastąpi chwilowe wstrzymanie ruchu i przekierowanie go na nowy przebieg. Ruchem będzie kierować policja. Prace związane z reorganizacją potrwają do popołudnia.
- Od tego momentu ruch drogowy na odcinku od km 184+500 aż do węzła w Borkach Wielkich odbywać się będzie po starej drodze krajowej nr 16 – informuje Patrycja Wilińska, Specjalista ds. Komunikacji, Skanska.
Specyfika prowadzonych na tym odcinku prac wiązać się będzie w przyszłości z kolejnymi zmianami w organizacji ruchu. Chwilowe zmiany związane będą z koniecznością ułożenia docelowej warstwy ścieralnej nawierzchni. Prace potrwają w sumie do lipca br. Generalnym wykonawcą projektu jest Skanska.