c

Od jutra prace na Naruszewicza w Rzeszowie

Press release 31.03.2014 12:54 CET

We wtorek 1 kwietnia Skanska rozpocznie przebudowę ul. Naruszewicza wraz z ważnym rzeszowskim skrzyżowaniem ulic Naruszewicza i Targowej.

Rzeszow

We wtorek 1 kwietnia rozpoczną się prace drogowe związane z wykonaniem nowej nawierzchni. Prace potrwają do trzech tygodni i będą się wiązały z utrudnieniami dla kierowców – ruch samochodowy zostanie utrzymany na czas wykonywania robót, jednak będzie się on odbywał przy czasowych zamknięciach poszczególnych pasów ruchu, koniecznych dla wykonania prac budowlanych.

W pierwszej kolejności dokonana zostanie przebudowa istniejących chodników, sfrezowana istniejąca nawierzchnia na tarczy skrzyżowania Targowej z Naruszewicza i ulicy Naruszewicza, a następnie po około tygodniu rozpocznie się układanie nowej nawierzchni jezdni. Początek prac nawierzchniowych jest zaplanowany na 7 kwietnia – prace te potrwają ok. dwóch tygodni.

Skanska wykonuje inwestycję na zlecenie Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie. Kierowców prosimy o ostrożną i bezpieczną jazdę oraz szczególną uwagę w rejonie prowadzonych przez nas prac.

 

Pobierz