Skanska w Polsce
c

Agencje Pracy

Poniżej znajdziesz wykaz agencji pracy, które zdecydowały się z nami współpracować przy wsparciu Cię w poszukiwaniu nowej pracy. Możesz wysłać do nich swoje CV, jeśli będą zainteresowani Twoim profilem zawodowym skontaktują się z Tobą. Niestety nie możemy zagwarantować Ci bezpośredniego spotkania czy znalezienia przez nich pracy. Pamiętaj jednak, że to kolejna możliwość dla Ciebie by pokazać się potencjalnym pracodawcom. Skorzystaj z niej!

 

Antal     
Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier zarówno kandydatów, jak i naszych konsultantów. Elastycznie i kompleksowo podchodzimy do potrzeb pracodawców. Specjalizujemy się nie tylko w rekrutacji, ale również doradztwie HR, budowaniu wizerunku pracodawcy i prowadzeniu badań rynku pracy. Stawiamy na dynamiczny rozwój – działamy w 5 miastach w Polsce oraz w Czechach i na Słowacji. Na Węgrzech działamy pod marką Enloyd. Od września 2013 roku jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Work Service S.A. Połączenie dwóch skutecznych i ambitnych firm, z których każda jest liderem rynku w swojej dziedzinie pozwala zaoferować naszym klientom jeszcze większy wachlarz wparcia w obszarze HR. Dynamicznie się rozwijamy i planujemy otwierać kolejne biura.

Kontakt:
Contact
tel. 22 483 50 00

 


 

BIGRAM SA   
Firma doradztwa personalnego działająca w Polsce od 1993 roku. Świadczy usługi pozyskiwania kandydatów na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie oraz executive search.
Specjalizacje rekrutacyjne firmy to m.in.: Audyt, Finance & Banking, HR,  Industry, IT, Kadry & Administracja, Media & Marketing, Supply Chain

Kontakt:
Contact
tel. 22 646 94 94

 


 

Michael Page  
Konsultanci Michael Page zajmują się pozyskiwaniem talentów dla następujących branż: Finanse i księgowość, Inżynieria, Zarządzanie zasobami ludzkimi (HR), Informatyka i technologia, Nieruchomości i budownictwo, Produkcja i zarządzanie łańcuchem dostaw, Sprzedaż i marketing, Prawo i podatki.

Michael Page jest globalnym liderem w obszarze doradztwa personalnego i rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz średniej i wyższej kadry zarządzającej. Firma ma 155 oddziałów w 36 krajach świata. Jako część PageGroup, od blisko 40 lat wspiera zarówno klientów, jak i kandydatów, oferując profesjonalne usługi oraz wyznaczając światowe standardy rekrutacji specjalistycznej. W Michael Page poważnie traktujemy wyzwania rekrutacyjne, jakie stawiają przed nami klienci. Nasi doświadczeni konsultanci są ekspertami w zakresie branż, do których rekrutują. Dzięki temu wiedzą, jak znaleźć odpowiednich kandydatów na najbardziej wymagające i odpowiedzialne stanowiska. Skutecznie poszukują pracowników, których umiejętności i kwalifikacje przyczyniają się do sukcesu organizacji.

Kontakt:
Aplikuj poprzez stronę:
https://www.michaelpage.pl/

 


 

Mindbox      
Każdego dnia, od 2007 roku, ponad dwustu naszych konsultantów wspiera i realizuje przedsięwzięcia informatyczne i telekomunikacyjne na rzecz globalnych korporacji, na pięciu kontynentach.
Wierzymy, że przyszłość Firmy można budować jedynie na długofalowej współpracy opartej o wzajemne zaufanie i szacunek. Cele naszych Klientów oraz potrzeby Pracowników i Konsultantów zawsze znajdują się w centrum zainteresowania.
Znajdujemy dla naszych Konsultantów projekty, które odpowiadają nie tylko ich doświadczeniu, ale także zainteresowaniom i drodze rozwoju, którą planują obrać. Umożliwiamy pracę z najnowszymi technologiami, zapewniamy dostęp do know-how oraz wyznajemy zasadę work-life-balance.

Kontakt:
Paweł Dobrowolski
Recruitment Specialist
tel. +48 696 480 110
Contact

 


Lubelska Fundacja Rozwoju

Fundacja realizuje projekt "Od zwolnienia do zatrudnienia" oferujący wsparcie dla osób zagrożonych zwolnieniem lub zwolnionych z zakładów pracy z przyczyn dotyczących zakładu pracy, z terenu powiatów: bialskiego, lubartowskiego, łęczyńskiego, lubelskiego, parczewskiego oraz miasta Biała Podlaska i Lublin, poprzez aktualizację lub zmianę kwalifikacji zawodowych.

Kontakt:
Lubelska Fundacja Rozwoju
ul. Rynek 7
20-111 Lublin
81 528 53 33
http://www.lfr.lublin.pl/oferta-dla-osob-zwolnionych-z-przyczyn-dotyczacych-zakladu-pracy-2/