c

Skanska deweloperem biurowym roku w Polsce i regionie CEE według magazynu Eurobuild

Press release 01.10.2021 09:58 CET

Spółka biurowa Skanska w Europie Środkowo-Wschodniej została podwójnym laureatem w konkursie Eurobuild Awards. Firma otrzymała nagrodę jako deweloper roku w Polsce i w regionie CEE. Skanska została doceniona przez jury konkursu za swoją aktywność biznesową i skalę inwestycji realizowanych pomimo pandemii.

Eurobuild Awards to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń na rynku nieruchomości komercyjnych. W konkursie nagradzane są najlepsze firmy i projekty z Polski oraz Europy Środkowo-Wschodniej. Wręczenie nagród 11. edycji konkursu odbyło się 30 września w Warszawie.

Skanska jest największym deweloperem biurowym w Europie. W 2020 r. firma sprzedała cztery budynki za ponad 265 mln euro, wynajęła ponad 135 tys. mkw i ukończyła siedem budynków w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech. W związku z pandemią Skanska opracowała i wdrożyła rozwiązanie „Care for Life Office Concept”, dzięki któremu firma jest w stanie nadal dostarczać na rynek powierzchnie biurowe w pełni odpowiadające na dzisiejsze potrzeby biznesu.