Skanska w Polsce
SKANSKA-CD-carrier-OFFICE-RGB-376

Generation Park w Warszawie

Generation Park-logo png

Miejsce, które łączy pokolenia

Generation Park to kompleks trzech budynków biurowych, zlokalizowany przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie.

Kolejne fazy inwestycji nazwaliśmy symbolami X, Y, Z, nawiązując do następujących po sobie generacji.

Jesteśmy dumni z tego, że faza Y w Generation Park to nasz pierwszy w Polsce budynek wysokościowy i jednocześnie najwyższy biurowiec Skanska w regionie CEE (140 m).

Całkowita powierzchnia najmu całego kompleksu Generation Park to ok. 88 000 mkw. GLA.

Uśmiechaj się do Woli!

Na Woli, na granicy Śródmieścia, splata się wiele dróg. Dzięki doskonałemu położeniu Generation Park bez problemu dostaniesz się do pracy komunikacją miejską. Zostaw swój samochód w garażu. W najbliższym otoczeniu inwestycji skorzystasz z drugiej linii metra (Rondo Daszyńskiego), tramwajów i autobusów. Pod ręką masz również stacje rowerów miejskich i nowe ścieżki rowerowe. Do kolejki podmiejskiej Warszawa Ochota dotrzesz pieszo w zaledwie 10 minut.

Generation Park X, Y, Z

Potrójna moc

Realizując Generation Park koncentrowaliśmy się na wpływie miejsca pracy na komfort, zdrowie i samopoczucie jego użytkowników. Siłą kompleksu jest synergia punktów usługowych, które znajdują się we wszystkich trzech budynkach. To kawiarnie, restuaracje, usługi beauty, przedszkole oraz centrum medyczne.

Zadbaliśmy również o zieleń między budynkami oraz plac przed kompleksem Generation Park, tak, by stworzyć przyjazny klimat w centrum miasta. Dzięki naszej inwestycji przeobrażeniu uległ teren pomiędzy Towarową, Prostą, Wronią a Łucką. Starannie zagospodarowana przestrzeń podkreśliła nowy, wielkomiejski styl Ronda Daszyńskiego.

Miejsce pracy, miejsce spotkań

Icon-07.png

Ogólnodostępne przestrzenie między budynkami

Ogródki kawiarniane i restauracyjne

Icon-08.png Zielone pergole do spotkań plenerowych i pracy zdalnej
Icon-11.png

Infrastruktura dla rowerzystów

Szatnie, prysznice, lokery, stacja napraw

Icon-09.png Chodnik walczący ze smogiem - zielony beton

 

Zielony beton - poznaj nasze innowacyjne rozwiązanie

Zajrzyj do środka
Lobby w Generation Park Y

Przestrzeń budynków X oraz Z z powodzeniem służy już pracownikom naszych najemców. Zobacz, jak prezentują się te budynki.

 

Fot. X: Anatomia Formy

Fot. Z: Rafał Tomczyk / fot. muralu: Maciej Krüger

_DSC3516
1 / 9
_DSC3782
2 / 9
_DSC3868
3 / 9
IMG_0169
4 / 9
IMG_0311
5 / 9
IMG_0294
6 / 9
fot-Maciej-Krüger191230_KRI2673
7 / 9
fot-Maciej-Krüger191230_KRI2798
8 / 9
IMG_0145
9 / 9

Zielona Edukacja

Chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach, jakie zastosowaliśmy w budynku Generation Park? Zebraliśmy je dla Ciebie w jednym miejscu.

Connected by Skanska

Connected by Skanska to autorski system inteligentnego zarządzania, który scala innowacyjne technologie w naszych budynkach. Dostaniesz się do niego w bardzo łatwy sposób - za pomocą darmowej aplikacji mobilnej. Poprawia komfort oraz efektywność korzystania z budynku i zwiększa jego bezpieczeństwo.

W Generation Park będziesz mógł korzystać z systemu inteligentnego parkowania (Activity Based Parking) oraz wirtualnej recepcji. Dzięki opcji mobilnego dostępu możliwe stanie się korzystanie z budynku bez tradycyjnych kart dostępu.

Skontaktuj się z nami

Menadżer ds. Wynajmu

Paulina Strutyńska