c

Zabytki

Odnowione przez nas obiekty wpływają na pozytywny wizerunek miast oraz ich rozwój. Dodatkowo wzbogacają przestrzeń miejską o atrakcyjny walor edukacyjny, historyczny, a także kulturalny.

sala-wielka-centrum-kultury-zamek-poznań-polska
1 / 4 Centrum Kultury „Zamek” w Poznaniu
zamkowe-wzgórze-sochaczew-polska
2 / 4 Wzgórze Zamkowe w Sochaczewie
bazylika-leżajsk-polska
3 / 4 Rewitalizacja zrealizowana przez Skanska
Łódzka-agencja-rozwoju-regionalnego-Łódź-polska
4 / 4 Rewitalizacja zrealizowana przez Skanska

Remontując zabytkowe obiekty znajdujące się pod ochroną konserwatorską, przyczyniamy się nie tylko do poprawy ich funkcjonalności oraz wyglądu, ale także zachęcamy turystów oraz lokalną społeczność do ich zwiedzania.

Odnowiliśmy wiele polskich dóbr kultury. Zrealizowaliśmy projekty w największych polskich miastach: w Krakowie (rewaloryzacja Kopca Kościuszki i sąsiadującego z nim Fortu „Kościuszko’’), Poznaniu (przebudowa wschodniego skrzydła poznańskiego Zamku) czy w Warszawie (remont kompleksu obiektów wchodzących w skład Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej oddziału Muzeum Niepodległości w Warszawie).

Nadaliśmy także tempa zmianom, jakie zachodzą w Łodzi. Zmodernizowaliśmy Elektrociepłownię EC-1 Wschód z 1907 roku, utworzyliśmy Inkubator Kultury na terenie dawnego kompleksu Zakładów Włókienniczych Karola Wilhelma Scheiblera oraz zaadaptowaliśmy zabytkowe obiekty zespołu fabryczno-rezydencjonalnego na potrzeby Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Zabytki łączą nowoczesność miejsc z ich historią. Dlatego przy ich renowacji kluczowa jest dbałość o każdy szczegół oraz należyty szacunek. Z poszanowaniem do zabytkowej formy niejednokrotnie przekształcamy ją w nowoczesną przestrzeń. Przy naszych pracach ściśle współpracujemy z konserwatorami zabytków.

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2018